MFA350PS12-SEF
XP PowerXP Power
MFA350PS12-SEF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MFA350PS12-SEF
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 350W
Datasheety: 1.MFA350PS12-SEF.pdf2.MFA350PS12-SEF.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 429 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MFA350PS12-SEF
Part Number MFA350PS12-SEF Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 12V 350W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 429 pcs Datový list 1.MFA350PS12-SEF.pdf2.MFA350PS12-SEF.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 8.20" L x 3.33" W x 1.75" H (208.3mm x 84.5mm x 44.5mm)
Série MFA Příkon (W) 350W (361W Forced Air)
Provozní teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Požadováno minimální zatížení No Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Účinnost 86% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 29A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 29A schválení CB, CE