LDU5660S500-WD
XP PowerXP Power
LDU5660S500-WD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDU5660S500-WD
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC BUCK 2-56V 500MA
Datasheety: LDU5660S500-WD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace LDU5660S500-WD
Part Number LDU5660S500-WD Výrobce XP Power
Popis LED DRIVER CC BUCK 2-56V 500MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7943 pcs Datový list LDU5660S500-WD.pdf
Hmotnost 0.049 lb (22.23g) Napětí - Výstup 2 ~ 56 V
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 60V
Typ Constant Current topologie Buck
styl koncovky Wire Leads Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
Série LDU56 hodnocení -
Příkon (W) 28W Ostatní jména 1470-2178
Provozní teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, SCP Účinnost 97%
stmívání PWM Detailní popis 500mA 2 ~ 56 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 500mA schválení EN