LDU1416S1000
XP PowerXP Power
LDU1416S1000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDU1416S1000
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 1000MA
Datasheety: LDU1416S1000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace LDU1416S1000
Part Number LDU1416S1000 Výrobce XP Power
Popis LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 1000MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13723 pcs Datový list LDU1416S1000.pdf
Hmotnost 0.004 lb (1.81g) Napětí - Výstup 2 ~ 14 V
Napětí - vstup (Min) 7V Napětí - vstup (Max) 16V
Typ Constant Current topologie Buck
Velikost / Rozměry 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm) Série LDU14
Příkon (W) 14W Obal Tube
Paket / krabice 8-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 1470-2154-5
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, SCP Účinnost 93%
stmívání Analog, PWM Detailní popis 1A 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 1A schválení EN