JWK2524S12
XP PowerXP Power
JWK2524S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JWK2524S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 25W
Datasheety: JWK2524S12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JWK2524S12
Part Number JWK2524S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 25W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2570 pcs Datový list JWK2524S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Série JWK25 Příkon (W) 25W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module
Ostatní jména 1470-3475 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, SCP, UVLO
Účinnost 89% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.09A 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 2.09A Ovládací prvky Enable, Active High