JWK1048S3V3
XP PowerXP Power
JWK1048S3V3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JWK1048S3V3
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Datasheety: JWK1048S3V3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JWK1048S3V3
Part Number JWK1048S3V3 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3493 pcs Datový list JWK1048S3V3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Série JWK10 Příkon (W) 10W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module, 5 Leads
Ostatní jména 1470-3465 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, SCP, UVLO
Účinnost 85% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.2A 18V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 2.2A Ovládací prvky Enable, Active High