JWE0848S3V3
XP PowerXP Power
JWE0848S3V3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JWE0848S3V3
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Datasheety: JWE0848S3V3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JWE0848S3V3
Part Number JWE0848S3V3 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 8W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4626 pcs Datový list JWE0848S3V3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Dodavatel zařízení Package 16-DIP
Série JWE08 Příkon (W) 5W
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP Module, 6 Leads
Ostatní jména 1470-4082 Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, SCP Účinnost 78%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 1.6A