JWE0648S15
XP PowerXP Power
JWE0648S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JWE0648S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
Datasheety: JWE0648S15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JWE0648S15
Part Number JWE0648S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5270 pcs Datový list JWE0648S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Dodavatel zařízení Package 16-DIP
Série JWE06 Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP Module, 6 Leads
Ostatní jména 1470-4071 Provozní teplota -40°C ~ 105°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, SCP
Účinnost 86% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 18V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 400mA Aplikace ITE (Commercial)