JTF1524S15
XP PowerXP Power
JTF1524S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTF1524S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 15W
Datasheety: JTF1524S15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTF1524S15
Part Number JTF1524S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 15W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3465 pcs Datový list JTF1524S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JTF Příkon (W) 15W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 8 Leads
Ostatní jména 1470-2107-5 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Účinnost 90% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 1A Ovládací prvky Enable, Active High