JTE0624S15
XP PowerXP Power
JTE0624S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTE0624S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
Datasheety: JTE0624S15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTE0624S15
Part Number JTE0624S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5373 pcs Datový list JTE0624S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Série JTE Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-2068-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, SCP, UVLO
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 400mA Aplikace ITE (Commercial)