JTD2048D12
XP PowerXP Power
JTD2048D12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTD2048D12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V
Datasheety: JTD2048D12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTD2048D12
Part Number JTD2048D12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2976 pcs Datový list JTD2048D12.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -12V Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 75V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Série JTD20 Příkon (W) 20W
Paket / krabice 4-DIP Module Ostatní jména 1470-4103
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce - Účinnost 90%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 835mA, 835mA 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 835mA, 835mA