JTB0348D15
XP PowerXP Power
JTB0348D15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTB0348D15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Datasheety: JTB0348D15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTB0348D15
Part Number JTB0348D15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 3029 pcs Datový list JTB0348D15.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -15V Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 1.5kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 72V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JTB03 Příkon (W) 3W
Paket / krabice 24-DIP Module, 14 Leads Provozní teplota -25°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Funkce OCP, SCP
Účinnost 70% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 72V Input
Proud - výstup (Max) 100mA, 100mA Aplikace ITE (Commercial)