JCE0324D15-H
XP PowerXP Power
JCE0324D15-H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JCE0324D15-H
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Datasheety: JCE0324D15-H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace JCE0324D15-H
Part Number JCE0324D15-H Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6606 pcs Datový list JCE0324D15-H.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -15V
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JCE Příkon (W) 3W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP Účinnost 81%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 36V Input Proud - výstup (Max) 100mA, 100mA