JCA0405S12
XP PowerXP Power
JCA0405S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JCA0405S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 4W
Datasheety: JCA0405S12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
16 pcs
  • Zpráva
Specifikace JCA0405S12
Part Number JCA0405S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 4W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3563 pcs Datový list JCA0405S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 9V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Série JCA Příkon (W) 4W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-1717-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 340mA 4.5V - 9V Input
Proud - výstup (Max) 340mA Aplikace ITE (Commercial)