JCA0312S12
XP PowerXP Power
JCA0312S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JCA0312S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 3W
Datasheety: JCA0312S12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JCA0312S12
Part Number JCA0312S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7008 pcs Datový list JCA0312S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 18V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Série JCA Příkon (W) 3W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-1696-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 78% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 260mA 9V - 18V Input
Proud - výstup (Max) 260mA Aplikace ITE (Commercial)