JAH0212D12
XP PowerXP Power
JAH0212D12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JAH0212D12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Datasheety: JAH0212D12.pdf
  • Zpráva
Specifikace JAH0212D12
Part Number JAH0212D12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6437 pcs Datový list JAH0212D12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -12V
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JAH Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 12 Leads
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP, UVLO Účinnost 78%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA 10.8V - 13.2V Input Proud - výstup (Max) 83mA