JAH0205D15
XP PowerXP Power
JAH0205D15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JAH0205D15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Datasheety: JAH0205D15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace JAH0205D15
Part Number JAH0205D15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6538 pcs Datový list JAH0205D15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -15V
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JAH Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 12 Leads
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP, UVLO Účinnost 70%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA 4.5V - 5.5V Input Proud - výstup (Max) 67mA