ISU0224D15
XP PowerXP Power
ISU0224D15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ISU0224D15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Datasheety: ISU0224D15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace ISU0224D15
Part Number ISU0224D15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4341 pcs Datový list ISU0224D15.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -15V Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 1500V Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.75" L x 0.59" W x 0.34" H (19.1mm x 15.0mm x 8.6mm)
Série ISU02 Příkon (W) 2W
Paket / krabice 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Provozní teplota -40°C ~ 95°C (With Derating)
Počet výstupů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, SCP
Účinnost 81% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 67mA, 67mA Aplikace ITE (Commercial)