IHL0224S12
XP PowerXP Power
IHL0224S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IHL0224S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 2W
Datasheety: IHL0224S12.pdf
  • Zpráva
Specifikace IHL0224S12
Part Number IHL0224S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12878 pcs Datový list IHL0224S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 5.2kV
Napětí - vstup (Min) 21.6V Napětí - vstup (Max) 26.4V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Série IHL02 Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatní jména 1470-3861 Provozní teplota -40°C ~ 95°C
Účinnost 81% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input
Proud - výstup (Max) 167mA Aplikace ITE (Commercial)