IHL0212S3V3
XP PowerXP Power
IHL0212S3V3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IHL0212S3V3
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: IHL0212S3V3.pdf
  • Zpráva
Specifikace IHL0212S3V3
Part Number IHL0212S3V3 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12044 pcs Datový list IHL0212S3V3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 5.2kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Série IHL02 Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatní jména 1470-3838 Provozní teplota -40°C ~ 95°C
Účinnost 74% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 500mA Aplikace ITE (Commercial)