IEU0248S3V3
XP PowerXP Power
IEU0248S3V3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IEU0248S3V3
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: IEU0248S3V3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace IEU0248S3V3
Part Number IEU0248S3V3 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5760 pcs Datový list IEU0248S3V3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Série IEU02 Příkon (W) 1.3W
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP Module, 4 Leads
Ostatní jména 1470-3604 Provozní teplota -40°C ~ 95°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, SCP
Účinnost 79% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 36V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 400mA Aplikace ITE (Commercial)