IEQ0524S15
XP PowerXP Power
IEQ0524S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IEQ0524S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 5W
Datasheety: IEQ0524S15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace IEQ0524S15
Part Number IEQ0524S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 5W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5055 pcs Datový list IEQ0524S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
Série IEQ05 Příkon (W) 5W
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP Module, 5 Leads
Ostatní jména 1470-3431 Provozní teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, SCP
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 334mA 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 334mA Ovládací prvky Enable, Active Low