ICH5024S2V5N
XP PowerXP Power
ICH5024S2V5N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ICH5024S2V5N
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 50W
Datasheety: ICH5024S2V5N.pdf
  • Zpráva
Specifikace ICH5024S2V5N
Part Number ICH5024S2V5N Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 2.5V 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4389 pcs Datový list ICH5024S2V5N.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 2.5V
Napětí - Izolace 1500V Napětí - vstup (Min) -
Napětí - vstup (Max) - Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package Half Brick Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Série ICH Obal -
Paket / krabice Half Brick Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Účinnost -
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V Proud - výstup (Max) -
Ovládací prvky Enable, Active Low Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ICH5024S2V5
ICH5024S2V5
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 2.5V 50W