ICH10048WS05N
XP PowerXP Power
ICH10048WS05N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ICH10048WS05N
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 100W
Datasheety: ICH10048WS05N.pdf
  • Zpráva
Specifikace ICH10048WS05N
Part Number ICH10048WS05N Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5700 pcs Datový list ICH10048WS05N.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Izolace 1500V Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 75V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package Half Brick Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Série ICH Příkon (W) 100W
Obal - Paket / krabice Half Brick
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 86% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 20A Ovládací prvky Enable, Active Low