ICH10048S05
XP PowerXP Power
ICH10048S05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ICH10048S05
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 100W
Datasheety: ICH10048S05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ICH10048S05
Part Number ICH10048S05 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1313 pcs Datový list ICH10048S05.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Série ICH Příkon (W) 100W
Obal Box Paket / krabice 9-DIP Module
Ostatní jména 1470-4327
ICH10048S05-ND
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OVP, SCP
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 20A Ovládací prvky Enable, Active High