GCS150/180 TF CVR
XP PowerXP Power
GCS150/180 TF CVR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GCS150/180 TF CVR
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu COVER ASSY FOR GCS SER PWR SUPP
Datasheety: GCS150/180 TF CVR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace GCS150/180 TF CVR
Part Number GCS150/180 TF CVR Výrobce XP Power
Popis COVER ASSY FOR GCS SER PWR SUPP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4531 pcs Datový list GCS150/180 TF CVR.pdf
Série GCS Ostatní jména 1470-1323
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Typ příslušenství Cover Assembly
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
GCS150PS12
GCS150PS12
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC CONVERTER 12V 110W
Na skladě: 1310 pcs
Stažení: GCS150PS12.pdf
RFQ
GCS180PS28
GCS180PS28
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC CONVERTER 28V 150W