FCM400PS48
XP PowerXP Power
FCM400PS48 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FCM400PS48
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 400W
Datasheety: 1.FCM400PS48.pdf2.FCM400PS48.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 448 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace FCM400PS48
Part Number FCM400PS48 Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 48V 400W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 448 pcs Datový list 1.FCM400PS48.pdf2.FCM400PS48.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 80 ~ 275 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 6.00" L x 4.00" W x 1.93" H (152.4mm x 101.6mm x 49.0mm)
Série FCM Příkon (W) 400W
Ostatní jména 1470-1320 Provozní teplota -10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení No
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Účinnost 87%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 8.3A 80 ~ 275 VAC Input Proud - výstup (Max) 8.3A