DSA240PS48
XP PowerXP Power
DSA240PS48 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSA240PS48
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 240W
Datasheety: DSA240PS48.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 622 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace DSA240PS48
Part Number DSA240PS48 Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 48V 240W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 622 pcs Datový list DSA240PS48.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 4.64" L x 2.59" W x 4.93" H (117.8mm x 65.8mm x 125.2mm)
Série DSA240 Příkon (W) 240W
Ostatní jména 1470-2798 Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Požadováno minimální zatížení No
Účinnost 92% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 5A schválení -