AKM36US24C2
XP PowerXP Power
AKM36US24C2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AKM36US24C2
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36
Datasheety: AKM36US24C2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace AKM36US24C2
Part Number AKM36US24C2 Výrobce XP Power
Popis XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5156 pcs Datový list AKM36US24C2.pdf
Hmotnost 0.176 lb (80.00g) Napětí - Výstup 24V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 4.25" L x 1.96" W x 1.33" H (108.0mm x 50.0mm x 33.8mm)
Série AKM36 (36W) Region Použitý International
Příkon (W) 36W Polarizace Positive Center
výstupní konektor Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Ostatní jména 1470-4603
Provozní teplota 0°C ~ 40°C Bez spotřeby elektrické energie 75mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Cord (Sold Separately)
vstupní konektor IEC 320-C8 Formulář Desktop (Class II)
Účinnost Level VI, CoC Tier 2 Detailní popis 24V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Proud - výstup (Max) 1.5A Délka přívodního kabelu 59" (1.50m)