AHM180PS15C2-8
XP PowerXP Power
AHM180PS15C2-8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AHM180PS15C2-8
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 180W
Datasheety: 1.AHM180PS15C2-8.pdf2.AHM180PS15C2-8.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 959 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Zpráva
Specifikace AHM180PS15C2-8
Part Number AHM180PS15C2-8 Výrobce XP Power
Popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 180W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 959 pcs Datový list 1.AHM180PS15C2-8.pdf2.AHM180PS15C2-8.pdf
Hmotnost 1.4 lbs (635g) Napětí - Výstup 15V
Napětí - Vstup 80 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 7.87" L x 3.15" W x 1.46" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Série AHM180 (180W) Region Použitý International
Příkon (W) 180W Polarizace -
výstupní konektor Power DIN, 4 Pin Ostatní jména 1470-1043
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Bez spotřeby elektrické energie 500mW (Max)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Cord (Sold Separately)
vstupní konektor IEC 320-C8 Formulář Desktop (Class II)
Účinnost Level V Detailní popis 15V 180W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Proud - výstup (Max) 12A Délka přívodního kabelu 35.4" (0.9m)