DCP4P051007GD4KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCP4P051007GD4KSSD
Výrobce / značka: WIMA
Popis produktu CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD
Datasheety: DCP4P051007GD4KSSD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCP4P051007GD4KSSD
Part Number DCP4P051007GD4KSSD Výrobce WIMA
Popis CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33560 pcs Datový list DCP4P051007GD4KSSD.pdf
Napìtí - DC 1100V (1.1kV) Napìtí - AC -
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Série -
hodnocení AEC-Q200 Obal Bulk
Paket / krabice Radial - 4 Leads Ostatní jména 1928-1026
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.555" (39.50mm) Funkce -
ESR (Equivalent Resistance Series) 7.2 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 10µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads kapacitní 10µF