PLTT0805Z5900AGT5
Vishay Thin FilmVishay Thin Film
PLTT0805Z5900AGT5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PLTT0805Z5900AGT5
Výrobce / značka: Vishay / Thin Film
Popis produktu RES SMD 590 OHM 0.05% 1/4W 0805
Datasheety: PLTT0805Z5900AGT5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PLTT0805Z5900AGT5
Part Number PLTT0805Z5900AGT5 Výrobce Vishay Thin Film
Popis RES SMD 590 OHM 0.05% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23096 pcs Datový list PLTT0805Z5900AGT5.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení 0805 Tloušťka (Max) ±5ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Série PLTT
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 215°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce PLTT0805Z5900AGT5
Výška - Sedící (Max) 0.033" (0.84mm) Funkce Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
FIFO je 2 Rozšířený popis 590 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±0.05% Popis RES SMD 590 OHM 0.05% 1/4W 0805