ST0R713B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST0R713B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST0R713B
Výrobce / značka: U.S. Sensor
Popis produktu ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM
Datasheety: 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST0R713B
Part Number ST0R713B Výrobce U.S. Sensor
Popis ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4742 pcs Datový list 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
Tolerance ±25% Série ST
R Aktuální 25 mOhms R 25 ° C 700 mOhms
Obal Bulk Rozestup vývodù 0.310" (7.87mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průměr 1.175" (29.85mm)
Detailní popis Inrush Current Limiter 700 mOhms ±25% 13A 1.175" (29.85mm) Proud - Steady State Max 13A