RB501D0J
U.S. SensorU.S. Sensor
RB501D0J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RB501D0J
Výrobce / značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 500OHM 5% 0603
Datasheety: 1.RB501D0J.pdf2.RB501D0J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace RB501D0J
Part Number RB501D0J Výrobce U.S. Sensor
Popis THERMISTOR NTC 500OHM 5% 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 128911 pcs Datový list 1.RB501D0J.pdf2.RB501D0J.pdf
Série RB Odpor v Ohmech při 25 ° C 500
Resistance Tolerance ±5% Power - Max 150mW
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount