PPG102C2
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG102C2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PPG102C2
Výrobce / značka: U.S. Sensor
Popis produktu SENSOR RTD 1KOHM 0.24% 2SIP
Datasheety: 1.PPG102C2.pdf2.PPG102C2.pdf
  • Zpráva
Specifikace PPG102C2
Part Number PPG102C2 Výrobce U.S. Sensor
Popis SENSOR RTD 1KOHM 0.24% 2SIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4730 pcs Datový list 1.PPG102C2.pdf2.PPG102C2.pdf
Ukončení PC Pins teplotní koeficient ±3850ppm/°C
Série PPG Resistance Tolerance ±0.24%
Odpor @ @ 0 ° C 1 kOhms Materiál RTD Platinum
Obal Bulk Paket / krabice 2-SIP
Ostatní jména Q6525230 Provozní teplota -50°C ~ 500°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 kOhms RTD Platinum ±0.24% ±3850ppm/°C 500°C 2-SIP
Aktuální 1mA Přesnost ±0.6°C