GR102F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GR102F1K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GR102F1K
Výrobce / značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD
Datasheety: 1.GR102F1K.pdf2.GR102F1K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS podle výjimky
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace GR102F1K
Part Number GR102F1K Výrobce U.S. Sensor
Popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS podle výjimky
Dostupné množství 110381 pcs Datový list 1.GR102F1K.pdf2.GR102F1K.pdf
Série GR Odpor v Ohmech při 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±10% Obal Bulk
Paket / krabice Bead, Glass Provozní teplota 300°C
Typ montáže Free Hanging Délka - Lead Wire 1.00" (25.40mm)