GL102E9J
U.S. SensorU.S. Sensor
GL102E9J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GL102E9J
Výrobce / značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD
Datasheety: 1.GL102E9J.pdf2.GL102E9J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace GL102E9J
Part Number GL102E9J Výrobce U.S. Sensor
Popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 74788 pcs Datový list 1.GL102E9J.pdf2.GL102E9J.pdf
Série GL Odpor v Ohmech při 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±5% Paket / krabice Bead, Glass
Provozní teplota -55°C ~ 300°C Typ montáže Through Hole
Délka - Lead Wire 1.00" (25.40mm) Detailní popis NTC Thermistor 1k Bead, Glass