PDUMV15NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PDUMV15NETLX
Výrobce / značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 1.4KW 16 5-15R 120V
Datasheety: PDUMV15NETLX.pdf
Stav zásob 132 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 132 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PDUMV15NETLX
Part Number PDUMV15NETLX Výrobce Tripp Lite
Popis PDU SWITCHED 1.4KW 16 5-15R 120V Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 132 pcs Datový list PDUMV15NETLX.pdf
Hmotnost 11 lbs (5kg) Napětí - Vstup 100V, 120V, 127V
Typ PDU (Power Distribution Unit) Série -
Region Použitý North America Ochrana proti přetížení None
Typ montáže Rack, Vertical Chráněné Media Lines -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Materiál krytu -
Proud - Max 15A Délka přívodního kabelu 10' (3.05m)