PDUMH20HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH20HVNET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PDUMH20HVNET
Výrobce / značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 200V-240V 8 OUTLET
Datasheety: 1.PDUMH20HVNET.pdf2.PDUMH20HVNET.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 155 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 155 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PDUMH20HVNET
Part Number PDUMH20HVNET Výrobce Tripp Lite
Popis PDU SWITCHED 200V-240V 8 OUTLET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 155 pcs Datový list 1.PDUMH20HVNET.pdf2.PDUMH20HVNET.pdf
Napětí - Vstup 230V Typ PDU (Power Distribution Unit)
Série - Region Použitý North America
Ochrana proti přetížení - Typ montáže Rack, Horizontal
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Chráněné Media Lines -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Steel Funkce Load Meter
Energie - Proud - Max 20A
Délka přívodního kabelu 12' (3.66m) Konektor - AC výstup IEC 320-C13
Konektor - AC Input NEMA L6-20P schválení CE, NOM, UL
AC Vývody 8
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PDUMH30ATNET
PDUMH30ATNET
Výrobci: Tripp Lite
Popis: PDU SWITCHED ATS 30A 24 5-15/20R
Na skladě: 88 pcs
Stažení: PDUMH30ATNET.pdf
RFQ
PDUMH20NET2LX
PDUMH20NET2LX
Výrobci: Tripp Lite
Popis: PDU SWITCHED 1.9KW 120V 8 5-15/2
Na skladě: 157 pcs
Stažení: PDUMH20NET2LX.pdf
RFQ
PDUMH20HV
PDUMH20HV
Popis: PDU METERED 200V 240V 20A 8 C13