PDUMH15NET2LX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PDUMH15NET2LX
Výrobce / značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-
Datasheety: PDUMH15NET2LX.pdf
Stav zásob 213 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PDUMH15NET2LX
Part Number PDUMH15NET2LX Výrobce Tripp Lite
Popis PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5- Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 213 pcs Datový list PDUMH15NET2LX.pdf
Hmotnost - Napětí - Vstup 100V, 120V, 127V
Typ PDU (Power Distribution Unit) Série -
Region Použitý North America Ochrana proti přetížení None
Typ montáže Rack, Horizontal Chráněné Media Lines -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Materiál krytu Metal
Proud - Max 15A Délka přívodního kabelu 12' (3.66m)
Konektor - AC výstup NEMA 5-15R (8) Konektor - AC Input NEMA 5-15P
schválení NOM, UL AC Vývody 8
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PDUMH15NET
PDUMH15NET
Výrobci: Tripp Lite
Popis: PDU SWITCHED 120V 15A 16 OUTLET