WSX150-1600-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX150-1600-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WSX150-1600-R
Výrobce / značka: Triad Magnetics
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Datasheety: WSX150-1600-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace WSX150-1600-R
Part Number WSX150-1600-R Výrobce Triad Magnetics
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6549 pcs Datový list WSX150-1600-R.pdf
Hmotnost - Napětí - Výstup 15V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Série WSX Region Použitý International
Příkon (W) 24W Polarizace Negative Center
výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ostatní jména 237-2146
Provozní teplota 0°C ~ 45°C Bez spotřeby elektrické energie 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Multi-Blade (Included)
vstupní konektor Multi-Blade Formulář Wall Mount
Účinnost Level VI Detailní popis 15V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Proud - výstup (Max) 1.6A Délka přívodního kabelu 72" (1.83m)
schválení CE, cETLus, FCC, GS, RCM Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
WSX150-1600
WSX150-1600
Výrobci: Triad Magnetics
Popis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W