TTN2.50SV
TechflexTechflex
TTN2.50SV Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TTN2.50SV
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 2.5" ID 100' SILVER
Datasheety: 1.TTN2.50SV.pdf2.TTN2.50SV.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 145 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace TTN2.50SV
Part Number TTN2.50SV Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 2.5" ID 100' SILVER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145 pcs Datový list 1.TTN2.50SV.pdf2.TTN2.50SV.pdf
Tloušťka stěny 0.025" (0.64mm) Zadejte atributy Convoluted - Braided
Typ Sleeving, Insulated Série ThermaShield® Tube
Provozní teplota -60°C ~ 255°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating Non Flammable Materiál Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Ochrana proti kapalinám Gasoline Resistant
Délka 100' (30.48m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant, Heat Resistant Funkce Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životního prostředí - Průměr - Venku 2.550" (64.77mm)
Průměr - Inside 2.500" (63.50mm) Detailní popis Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 2.500" (63.50mm) 100' (30.48m)