SGH0.50RD
TechflexTechflex
SGH0.50RD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SGH0.50RD
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Datasheety: SGH0.50RD.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 111 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 111 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SGH0.50RD
Part Number SGH0.50RD Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 111 pcs Datový list SGH0.50RD.pdf
Tloušťka stěny - Zadejte atributy Braided
Typ Sleeving, Insulated Série Flex Glass® Heavy Wall Silicone
Provozní teplota -85°C ~ 200°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Materiál Fiberglass, Silicone Coated
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Ochrana proti kapalinám -
Délka 100' (30.48m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana životního prostředí - Průměr - Venku -
Průměr - Inside 0.500" (12.70mm) Detailní popis Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 100' (30.48m)