SFC0.50RD50
TechflexTechflex
SFC0.50RD50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFC0.50RD50
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Datasheety: SFC0.50RD50.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 846 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFC0.50RD50
Part Number SFC0.50RD50 Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 846 pcs Datový list SFC0.50RD50.pdf
Tloušťka stěny - Zadejte atributy Braided
Typ Sleeving, Insulated Série Flex Glass® Silicone FR
Ostatní jména SFC0.50RD-50
SFC0.50RD-50-ND
Provozní teplota -75°C ~ 220°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL VW-1
Materiál Fiberglass, Silicone Coated Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Ochrana proti kapalinám Oil Resistant Délka 50.00' (15.24m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Průměr - Venku - Průměr - Inside 0.500" (12.70mm)
Detailní popis Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m) Barva Red