PTN0.50BK100
TechflexTechflex
PTN0.50BK100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTN0.50BK100
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 100' BLACK
Datasheety: 1.PTN0.50BK100.pdf2.PTN0.50BK100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTN0.50BK100
Part Number PTN0.50BK100 Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 1/2" X 100' BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3664 pcs Datový list 1.PTN0.50BK100.pdf2.PTN0.50BK100.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.025" (0.64mm)
Zadejte atributy Expandable Typ Sleeving
Série Flexo® PET Ostatní jména 1030-1007
PTN050BK100
Provozní teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Ochrana proti kapalinám Gasoline Resistant
Délka 100' (30.48m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Heat Resistant Funkce Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životního prostředí UV Resistant Průměr - Vnější, Neexpandovaný -
Průměr - uvnitř, nerozšířen 0.500" (12.70mm) Průměr - uvnitř, rozšířený 0.750" (19.05mm)