NYN1.50BK
TechflexTechflex
NYN1.50BK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NYN1.50BK
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
Datasheety: 1.NYN1.50BK.pdf2.NYN1.50BK.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 558 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace NYN1.50BK
Part Number NYN1.50BK Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 558 pcs Datový list 1.NYN1.50BK.pdf2.NYN1.50BK.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.030" (0.76mm)
Zadejte atributy Expandable Typ Sleeving
Série Nylon® Mono™ Provozní teplota -45°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Materiál Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Ochrana proti kapalinám Gasoline Resistant, Moisture Resistant Délka 200' (60.96m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Funkce Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životního prostředí UV Resistant
Průměr - Vnější, Neexpandovaný - Průměr - uvnitř, nerozšířen 1.500" (38.10mm)
Průměr - uvnitř, rozšířený 2.000" (50.80mm) Barva Black