NMN0.75BK75
TechflexTechflex
NMN0.75BK75 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NMN0.75BK75
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK
Datasheety: 1.NMN0.75BK75.pdf2.NMN0.75BK75.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace NMN0.75BK75
Part Number NMN0.75BK75 Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1900 pcs Datový list 1.NMN0.75BK75.pdf2.NMN0.75BK75.pdf
Tloušťka stěny 0.040" (1.02mm) Zadejte atributy Braided
Typ Sleeving Série Nylon® Multi™
Ostatní jména 1030-1321
NMN0.75BK75-ND
Provozní teplota -45°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Materiál Polyamide Monofilament, Halogen Free Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Ochrana proti kapalinám Gasoline Resistant, Moisture Resistant Délka 75.00' (22.86m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Funkce Chemical Resistant, Vibration Resistant Ochrana životního prostředí UV Resistant
Průměr - Venku 0.830" (21.08mm) Průměr - Inside 0.750" (19.05mm)
Detailní popis Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 75.00' (22.86m) Barva Black