KVN0.50YL50
TechflexTechflex
KVN0.50YL50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KVN0.50YL50
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW
Datasheety: KVN0.50YL50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace KVN0.50YL50
Part Number KVN0.50YL50 Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1329 pcs Datový list KVN0.50YL50.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.020" (0.51mm)
Zadejte atributy Expandable Typ Sleeving
Série Aramid Flexo® KV™ Provozní teplota -170°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Materiál Kevlar® Aramid, Halogen Free Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Ochrana proti kapalinám - Délka 50.00' (15.24m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Funkce Clean Cut Ochrana životního prostředí Environment Resistant
Průměr - Vnější, Neexpandovaný - Průměr - uvnitř, nerozšířen 0.500" (12.70mm)
Průměr - uvnitř, rozšířený 0.625" (15.88mm) Barva Yellow