FWN1.25BK25
TechflexTechflex
FWN1.25BK25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FWN1.25BK25
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 25' BLACK
Datasheety: 1.FWN1.25BK25.pdf2.FWN1.25BK25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace FWN1.25BK25
Part Number FWN1.25BK25 Výrobce Techflex
Popis SELF WRAP 1-1/4" X 25' BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1809 pcs Datový list 1.FWN1.25BK25.pdf2.FWN1.25BK25.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.025" (0.64mm)
Zadejte atributy Split Flexible Tube Typ Self Wrap
Série Flexo® Wrap Ostatní jména 1030-1071
FWN125BK25
Provozní teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Ochrana proti kapalinám -
Délka 25.00' (7.62m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Funkce Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ochrana životního prostředí - Průměr - Vnější, Neexpandovaný -
Průměr - uvnitř, nerozšířen 1.250" (31.75mm) Průměr - uvnitř, rozšířený -