FWF1.25TB
TechflexTechflex
FWF1.25TB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FWF1.25TB
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT
Datasheety: 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 376 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace FWF1.25TB
Part Number FWF1.25TB Výrobce Techflex
Popis SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 376 pcs Datový list 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.025" (0.64mm)
Zadejte atributy Split Flexible Tube Typ Self Wrap
Série Flexo® Wrap FR Provozní teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL VW-1
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Ochrana proti kapalinám Gasoline Resistant Délka 100' (30.48m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Funkce Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Ochrana životního prostředí -
Průměr - Vnější, Neexpandovaný 1.250" (31.75mm) Průměr - uvnitř, nerozšířen -