F6V0.75TB50
TechflexTechflex
F6V0.75TB50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F6V0.75TB50
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK/WHITE
Datasheety: F6V0.75TB50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace F6V0.75TB50
Part Number F6V0.75TB50 Výrobce Techflex
Popis SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK/WHITE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1623 pcs Datový list F6V0.75TB50.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.027" (0.69mm)
Zadejte atributy Split Flexible Tube Typ Self Wrap
Série F6® Woven Wrap FR Ostatní jména 1030-1366
F6V0.75TB50-ND
Provozní teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL VW-1 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Ochrana proti kapalinám -
Délka 50.00' (15.24m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant Funkce Clean Cut
Ochrana životního prostředí - Průměr - Vnější, Neexpandovaný -
Průměr - uvnitř, nerozšířen 0.750" (19.05mm) Průměr - uvnitř, rozšířený -